WITAMY NA STRONIE BAJKOWO

Nasza oferta wychowawczo — dydaktyczna ukierunkowana jest na inspirowanie dzieci do samodzielnych poszukiwań, ze szczególnym naciskiem na umiejętne wykorzystywanie indywidualnego potencjału psychofizycznego. Ponadto, kładziemy nacisk na kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych, ekologię, wspomaganie prawidłowego rozwoju oraz stymulowanie czynności intelektualnych, tak ważnych w codziennych sytuacjach i podczas dalszej edukacji. Zwracamy także uwagę na kształtowanie odporności emocjonalnej, niezbędnej do świadomego radzenia sobie z problemami w trudnych sytuacjach.

Realizujemy program zgodny z wytycznymi MEN.

przedszkole dwujęzyczne angielski i francuski

PROFIL DWUJĘZYCZNY

W naszym przedszkolu prowadzimy profil dwujęzyczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje dziecko przez cały okres nauki styka się z językiem obcym. Zajęcia prowadzone są codziennie w języku POLSKI - ANGIELSKI oraz w wybranych dniach w języku POLSKI - FRANCUSKI

przedszkole o profilu ekologicznym

PROFIL EKOLOGICZNY

W naszym przedszkolu prowadzimy również profil ekologiczny. Dzieci poznaj świat poprzez zajęcia dotyczące ekologii oraz środowiska. Posiadamy własny ogródek!

przedszkole z salą zabaw

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nasze przedszkole prowadzi zajęcia również poprzez zabawę. Doskonale przystosowana sala jest wyposażona w profesjonalny plac zabaw, który pozwala dzieciom na rozwój sensoryczny.

przedszkole i sala zabaw dla dzieci plac zabaw

MIEJSCE PRZYZJAZNE DZIECIOM

Nasze przedszkole to miejsce przystosowane dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Nowoczesny budynek wyposażony jest w sprzęty użytkowe dostosowane dla najmłodszych. Wszystkie sale posiadają certyfikowane, bezpieczne zabawki. Bezpieczeństwo dzieci to dla nas priorytet!

marzec 28, 2021

Nowe zasady funkcjonowania przedszkola / klubu malucha w dniach 29.03-11.04.2021

marzec 23, 2021

Firma wsparta przez Polski Fundusz Rozwoju Program 2.0

sierpień 31, 2020

Nowe godziny otwarcia

BAJKOWO


Rozwój, zabawa, bezpieczeństwo dla Twojego dzieckaZADZWOŃ!

tel. 729 360 446

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIBajkowo Niepubliczne Przedszkole i Sala Zabaw
Łukasz Bieliński

ul. Sportowa 30 C
97-340 Rozprza

tel. 729 360 446

biuro@bajkowo-rozprza.pl